O projekcie

Agencja Modeli Brandsoul oraz Studio Marki Brandsoul zaprasza poznańskie firmy do udziału w wyjątkowym projekcie KALENDARZA na 2016 rok, z którego częściowy dochód zostanie przeznaczony na potrzebujących w naszym mieście!
Kalendarz będzie realizowany przez nas całkowicie charytatywnie, jednym kosztem będzie dla nas druk kalendarza, który zostanie pokryty z jednej części wpłat dokonanych na zakup kalendarz przez firmy – sponsorów. Druga część będzie w całości przeznaczone na potrzebujących!

Zdjęcia do kalendarza będą realizowane w najbardziej charakterystycznych miejscach Poznania. 12 modeli z Agencji Modeli Brandsoul ubiorą poznańskie marki, jednocześnie partnerzy projektu.
Sprzedaż kalendarza będzie realizowana wyłącznie wśród firm, które mogą je zakupić dla swoich pracowników, współpracowników i Klientów, wspierając tym samym potrzebujące osoby w Poznaniu.

Każdy może zgłosić nam miejsca w Poznaniu ( domy opieki, domy dziecka, fundacje itp), które mamy wesprzeć!  Zebraną KWOTĘ przeznaczymy proporcjonalnie do liczby głosów jaka zostanie oddana na dane „ miejsce „ przez Internautów i firmy partnerskie.  
Sami możecie wesprzeć innych zgłaszając ich nazwę do naszego projektu, skontaktujemy się z nimi i zaproponujemy udział w projekcie! Zachęcajcie też firmy, w których pracujecie, aby zdecydowały się na wsparcie potrzebujących
Jeśli tylko chcielibyście pomóc deklarując zakup kalendarza jako FIRMA lub zgłaszając nam fundacje/ miejsca/ osoby w Poznaniu, które potrzebują wsparcia napiszcie! kontakt@kalendarzzsercem.pl

kalendarz_A3_kalendaz-z-sercem-poznania_09-1grafika_kalendarz-z-sercem-Poznania_05